H-9024 Győr, Kálvária u. 22/D. +36 96/510-800 info@hotel-kalvaria.hu

Csatlakozz hozzánk Étteremvezető pozícióba!

A Carmen Étterembe, amely a la carte vendéglátás, szállodai, családi és céges rendezvények otthona, keressük lelkes, tapasztalt kollégánkat étteremvezető pozícióba.

A Te feladataid lesznek:

  •  a legjobb vendégélmény elérése
  • a kollégák segítése, hogy kiemelkedően teljesíthessenek
  • az étterem napi vezetése
  • rendezvények szervezése
  • operatív és adminisztratív feladatok ellátása
  • marketing tevékenység
  • az étterem gazdaságos üzemeltetése
  • beszerzések és rendelések lebonyolítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Téged keresünk, ha

  • szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • van legalább 3 év szakmai, vezetői tapasztalatod
  • jókedvű, fiatalos, pontos és precíz vagy
  • nyitott vagy az újra
  • beszélsz németül és / vagy angolul
  • jól használod az Excelt és a Word programot.

Jelentkezésedet az info@hotel-kalvaria.hu címre várjuk.

Éttermünk felszolgáló kollégát keres.Tapasztalat előnyt jelent. Ha kezdő vagy, szívesen betanítunk. Várunk fiatalos csapatunkba, ha jól kommunikálsz, igényes vagy a munkádra és beszélsz németül vagy angolul.

Csapatunk bővítésére keressük recepciós kollégánkat a Hotel Kálváriában történő munkavégzésre.

Legfontosabb feladatok:

  • vendégek fogadása
  • ajánlatok és visszaigazolások készítése
  • információ szolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • számlázás

Elvárások:

  • német és angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • szakmai végzettség vagy tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • vendégközpontú gondolkodás
  • pontos, igényes megjelenés és munkavégzés

 Előny a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Fényképes önéletrajzodat az info@hotel-kalvaria.hu címre várjuk!

Kiemelt akcióink
Ajándékozzon győri pihenést és felejthetetlen wellness élményt!
Szállodánk képekben